Директор ПП "Фенікс-Дент відвідав ІІІ міжнародний Форум власників та керівників приватних клінік

Новина знаходиться в архіві!
Директор ПП "Фенікс-Дент відвідав ІІІ міжнародний Форум власників та керівників приватних клінік

23 та 24 вересня 2016 року в Києві відбувся ІІІ міжнародний форум власників та керівників приватних медичних клінік. Учасники заходу обговорювали, як підняти рівень медичного обслуговування в Україні. Поради з вдосконалення ринку послуг давали бізнес-експерти та представники ІТ-сфери. Прийняти участь у форумі та слухати таких відомих спікерів, як Євген Комаровський, Ульяна Супрун, Павло Шеремета, Лара Хоманс мав честь директор ПП “Фенікс-Дент” Олійник Г.В.

Більш детально про враження та думки Григорія Васильовича Ви можете перечитати трохи нижче:

Відомий педіатр Є. Комароський так охарактеризував загальні очікування від цього заходу: “від цього форуму очікується альтернатива абсолютній імпотенції реформи державної медицини. Держава, в плані реформи медицини, поставила на всіх українцях абсолютний хрест”. І дійсно питання, де знаходиться українська медицина, які вона має перспективи, які світові тенденції розвитку медицини — були ключовими темами для обговорення.

З позитивного:

1. Не все в нас “погано”. Медичний туризм в Україну розвивається не лише тому, що дешевше, а і тому, що в нас краще.

2. Держава дійсно шукає шляхи виходу з кризи в медицині. Принаймні в мене склалося таке враження від в.о. міністра охорони здоров'я У. Супрун. Адже, майже увесь свій час на форумі вона присвятила відвертій (а інколи і досить гострій) розмові з нами, учасниками форуму, про наболіле. І хочеться вірити — що в пані міністра все вийде.

3. Великий бізнес реально починає приглядатися до медицини і вивчає питання інвестицій в українську медицину (і мова йшла про мільйони євро)

З того, що болить:

1. В Україні відсутня конкуренція між медичними закладами. Медицина (як приватна, так і державна), на сьогодні, вимушена конкурувати з ресторанами та автосалонами.

2. Високоспеціалізована та стаціонарна медична допомога ще не знайшла свого розвитку в Україні і реально потребує значних вкладень.

Крім того, для нас особисто цей форум був корисним не лише в плані можливості обговорити загальні тенденції розвитку медицини, а й в практичній площині: досягнуто домовленості про візити з метою вивчення досвіду роботи до ряду провідних клінік Львова, Києва та Одеси, а також були проведені досить таки результативні переговори з офіційними представниками медичного напрямку корпорації “Самсунг” щодо розробки та впровадження спеціального програмного продукту щодо супроводу стоматологічних пацієнтів."

Директор ПП "Фенікс-Дент"

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Фенікс-Дент - лікування зубів в кредит, установка брекетів, протезування зубів
(основний офіс)

30400, Україна, Хмельницька, Шепетівка, вул. Островського, будинок 4А
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги