AlloDerm - революція в стоматології?!

Новина знаходиться в архіві!
AlloDerm - революція в стоматології?!

Британські стоматологи запропонували унікальну терапію, яка дозволяє назавжди позбутися від чутливості зубів, викликану рецесією ясен - зниженням рівня ясен і оголенням кореня зуба.

Серед основних причин розвитку такого захворювання називається цілий ряд факторів, починаючи з хронічних хвороб ясен, надто грубого чищення зубів, закінчуючи нічним скреготом зубами - бруксизмом. У число симптомів входять надзвичайно підвищена чутливість на гаряче і холодне. В окремих випадках можуть навіть розхитуватися і випадати зуби.

Коли лінія ясен зсувається, немає ніяких шансів, що вона повернеться на колишнє місце сама. Традиційно до недавнього часу такі проблемки лікували, заповнюючи утворену порожнину  особливою субстанцією. Однак це вимагає свердління зуба, руйнування здорової емалі, а гарантій ніяких всерівно не дає.

Новий же підхід принципово відрізняється. Технологія називається "пересадка ясна" і відома як AlloDerm. Треба сказати, AlloDerm спочатку винайшли для пацієнтів, яким була потрібна реконструкція грудей після мастектомії (ампутації молочних залоз), для лікування грижі і проблем зі стінками черевної порожнини.

Методика передбачає використання колагену, отриманого з донорської людської тканини. Так, віддаляється шкіра, клітини і ДНК, а потім отриманий матеріал впроваджується в лінію ясен людини. Після пересадки кровоносні судини тут же починають проникати в колаген і в результаті ясна відростають. На лікування одного зуба, який проводиться під місцевою анестезією, йде від 15 до 20 хвилин.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 

Інші новини підприємства

 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

Фенікс-Дент - лікування зубів в кредит, установка брекетів, протезування зубів
(основний офіс)

30400, Україна, Хмельницька, Шепетівка, вул. Островського, будинок 4А
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create
Замовлення послуги