Opinions

In order to leave a response, you must sign in.
+380687353478 March 05, 2017 3:17 pm I recommend
 
Advantages: Привітний персонал.
Безкоштовний огляд щомісяця: поради, коригування пластинок.
Завчасне попередження про візит: смс або телефонний дзвінок.
Завжди усміхнена, позитивна і приємна Надія Іванівна.
Працюють охайно: пластинки полоскають після кожної операції з корегуванням, завжди є засоби гігієни: серветки, вода для полоскання.
Режим очікування: є де присісти, де повісити речі, навіть дзеркало.
Прийом по виклику: приходиш у свій раніше узгоджений час і відразу викликають по фамілії..тому не потрібно довго чекати.
Мої візити проходять за 5-10 хвилин і я завжди залишаюсь задоволеною і сповненою позитиву.
Drawbacks: Немає.
Commentary: Доброго дня, хочеться залишити тут і свій відгук..
Користуюся послугами медичного центру "Фенікс-Дент"вже десять років (м. Славута).
Мій лікар:Сондей Надія Іванівна. Я щиро вдячна їй, за все, що вона для мене робить.
Моя історія: носила протягом 2 років брекети... був чудовий результат, який я швидко втратила, адже перестала систематично носити пластинки..пропадала по пів року..
Надія Іванівна допомогла мені зрозуміти для чого я все це роблю, змотивувала і допомогла досягти бажаного результату знову..Мені зробили нові пластинки за доволі розумною ціною і з кожним днем все швидше й швидше прямую до своєї цілі..
Лікар лише допомагає стати здоровшим і щасливішим..решта залежить від пацієнта..
Щиро дякую, що змінили моє життя на краще!
0
 
Jenna Clark October 09, 2016 5:50 pm I recommend
 
Advantages: Персонал. Відчуваєш себе в руках спеціаліста. На питання,які цікавлять, відповідають.
Так як пластинки досить дорогі, можливий кредит, що є великим плюсом для кожного пацієнта.
Drawbacks: -
Commentary: Найкраща перевага - команда)
Невеличкі розмови та похвали дають силу не зупинятися й не полишати цю справу. Також, періодично телефонує Надія Іванівна (лікар) , що надзвичайно приємно. (м. Острог)
0
 
kmerkurev March 10, 2016 12:08 pm
 
Advantages: Хороший персонал. Чуствуешь себя комфортно.
Феськова Евгения Михайловна - ведущий врач. По фотографии достаточно красива. Хорошо, что не спешит лечить, а рассказывает. Философия "с уважением к здоровью и красоте" должна присутсвоваь. Надеюсь, что долгосрочное сотрудничество удастся. Материал нанофил Filtek Ultimate в том числе для жевательных зубов.
Drawbacks: Для комфорта лечения лучше не сталкиваться с предшественницей.
Точечный контактный пункт у меня был, его искусственно уничтожили, и создать его профессионалу не проблема.
0
 
kmerkurev February 22, 2016 7:22 pm
 
Advantages: Доброжелательность. Врач Олексюк(Кременецька) Олена Анатолиевна
Имеется опыт работы с 2007 года. Успешный и тёплый опыт сотрудничества до основания Феникс-дента.
Drawbacks: 1) Не всегда в Феникс-денте врач Олексюк О.А. дотягивает свою работу до конца!!!, т.е. флостик слоиться 2014 год. В 2016 году нет точечного контактного пункта. А ведь можно было сделать сразу.

2) Врач не ценит личность Пациента. Для успешного лечения это нужно. Дети чуствуют это.

3) Отсутсвует перечень услуг с ценой в вестибюле, "на рецепшине", прайс в Феникс-денте необходимый для ориентирования Пациента. Что требовать, какие услуги и сколько стоит.

4) Не достаточно информируют Пациетов, детей, о необходимости посщения стоматолога, необходимости профессиональной чистки.
Commentary: Чистка с последующей односеансной минерализацией уменьшит количество осложнений!

Дети не могут сразу все сказать, но они однозначно почуствуют и поймут!
Answer: Шановний пане М. Я дякую Вам за Ваш відгук. Я вдячний за будь-які критичні зауваження, адже вони допомагають нам покращувати нашу роботу, виявити та усунути наші недопрацювання.
Я однозначно з Вами погоджуюсь, що питання профілактики стоматологічних захворювань, питання належної професійної гігієни ротової порожнини надзвичайно важливе. Ми вже змінили концепцію нашої роботи і перед нашим медичним персоналом стоїть завдання забезпечити запрошення наших пацієнтів двічі на рік на контрольні огляди (безкоштовні) з метою контролю за результатами нашої роботи та ранньої профілактики. Більше того, ми змінюємо нашу філософію щодо надання знижок для наших пацієнтів - з першого березня цього року ми будемо надавати знижки за систематичність контрольних оглядів
Разом з тим, хотів би звернути увагу, що у Вашому випадку без вирішення проблеми скупченості зубів забезпечити точечний контактний пункт, не завдаючи шкоди зубам, не можливо (про це я Вас особисто інформував).
Прошу Вас більш детально прояснити Ваше твердження про відсутність переліку послуг з ціною на рецепшині? Адже, копія актуального прайсу знаходиться в адміністратора (і повідомлення про це є в куточку споживача). Більше того, ми є фактично єдиним підприємством в Шепетівці та Славуті, яке регулярно поміщає свої ціни в мережі Інтернет (зокрема і на цьому ресурсі)
0
 
kmerkurev February 22, 2016 6:49 pm
 
Advantages: Доброжелательный персонал.

Врач Олексюк(Кременецька) Олена Анатолиевна
Имеется опыт работы с 2007 года. Успешный и тёплый опыт сотрудничества до основания Феникс-дента.
Drawbacks: Отсутсвует прайс на услуги. Что делают и сколько стоит.
К примеру покрытие зуба минерализирующим гелем, эмаль герметизирующим ликвидом. А это иногда нужно!
Т.е. сделали чистку, затем сеанс минерализации в идеале тогда и осложнений будет меньше.

Врач Олексюк(Кременецька)Олена Анатолиевна вы лечите детей?
Дети чувствуют фальш.

Врач Олексюк(Кременецька)Олена Анатолиевна конкретно

1)2016 год. Врач не рад Пациенту: не уважительно поздоровался. Не ценит личность Пациента, что вредить не нужно, а сделать лучше, пациент объект для наживы. Дети чуствуют фальш. Недостаточно опыта в лечении детей.

А теперь конкретно: при "сверлении" зуба была сильная боль, а ведь можно было ее снизить чистыми помыслами, чистой душой. Дети чуствуют фальш. До Юрия ...ххх по шкале градаций, т.е. в аду хуже, еще "садизм" не дошел. Но направление "путь грешных погубит" уже наметилось.

2) Перестала информировать Пациента о всех ньансах лечения. И напоминать детям о необходимости проходить профессиональную чистку. Повторение мать учения, дети любят слушать своих родителей. "зубы грешников сокрушил еси" т.е. учить своих детей

2) Не дотягивает работу до конца! В реставрации 2014 флостик слоиться. В новой реставрации жевательного зуба нет контактного пункта флостик проваливается и не угадали с цветом.
0
 
01elena November 24, 2015 10:36 pm
 
Advantages: Не виявлено, оскільки через високу ціну огляду не змогла потрапити на прийом. Крім того плутані дані викликають недовіру, хоча дуже хотіла почути думку лікаря, про якого чула гарні відгуки.
Drawbacks: У прайсі, який розміщений на сайті вартість консультації(первинного огляду) 121 грн, по телефону повідомили ціну 131 грн.
Answer: Мені, як керівнику підприємства, прикро читати, що наші працівники не змогли якісно і чітко надати Вам відповідну інформацію.
Так дійсно, із-за значної кількості бажаючих потрапити на прийом до лікаря-ортодонта, ми вимушені були зробити таку послугу як "первинний огляд" платною. В листопадевих цінах ця послуга коштувала 121 грн. (зараз 122 грн)
Разом з тим, ця послуга включає в себе не просто консультування - а проведення певних діагностичних досліджень, розрахунків, обговорення можливих планів лікування, визначення його орієнтовної тривалості та вартості.
На противагу цій послузі, яка дійсно потребує значних затрат часу, в нас є інша процедура - безкоштовна - порада. В межах цієї процедури наш лікар здійснить огляд та надасть інформацію чи потребує людина ортодонтичного лікування, якщо потребує то якого саме. Тобто надасть ту інформацію, яку можливо надати, без проведення спеціальних вимирів та досліджень.
Мені дійсно дуже шкода, що із-за дій наших працівників Ви не змогли попасти на прийом до лікаря-ортодонта.
Хочу просити Вас надати мені (feniksdent@gmail.com) інформацію з ким Ви спілкувалися щодо запису на консультацію (або ж коли Ви зверталися до нас щодо запису на консультування) для недопущення подібних дій наших працівників в майбутньому.
0
 
Григорій Олійник April 11, 2014 2:22 pm
 
Commentary: шановний дописувач, наше підприємство вживає всіх належних заходів для забезпечення надання послуг відповідно до нормативів надання медичної допомоги, затверджених наказом МОЗ України № 507 від 28.12.2002 року, в тому числі і в частині надання гарантій на наші послуги. Більше того, в силу суб'єктивізму щодо встановлення причин можливого дефекту, адміністрацією підприємства на початку березня цього року прийнято рішення будь-які скарги пацієнтів вважати нашими гарантійними зобов'язаннями (за винятком двох випадків: 1) наявні беззаперечні докази, що незадовільний результат виник із-за вини пацієнта, 2) пацієнт не дотримувався рекомендацій лікуюючого лікаря (знову ж таки, якщо цьому є беззаперечне підтвердження). При цьому у другому випадку мова йде не про скасування гарантії, а про зменшення гарантійного терміну. А тому, якщо мав місце випадок, описаний Вами у п. Б, прошу звернутися з офіційною скаргою до директора підприємства для проведення внутрішньої перевірки. також хотілося би почути більш розлоге (розширене) трактування п.п. Г. Д. Г. Ми завжді раді будь-яким зауваженням та побажанням. З повагою, Г.Олійник
0
 
sport2007 April 04, 2014 6:21 pm
 
Advantages: 1) Рады пациентам все-таки. Но сколько не улыбайся, а качество остается, а улыбка проходит!
Drawbacks: 1) Не информируют Пациента!
2) Не завершенность лечения!
Commentary: А) Остается какое-то впечатление незавершенности лечения. Т.е. поставили пломбу, но забыли отполировать за одно посещение.
Б) Ошибку пломбирования пришлось исправлять за счет Пациента. Правда ошибка всего одна за все время сотрудничества и был конечно позитив.
В) Ценовая политика не способствует Профилактике. Т.е. Профилактика стоит как Лечение.
Г) Самое главное Не информируют Пациента о всех ньюансах лечения!
Д) В чеке пишут всякую ерунду, возможно, из за нехватки наименований и это не является чем то принципиальным. Но все-таки создается впечатление, что пытаются обмануть
Г)Плодят больных. Задача срубить побольше бабла!
Причем, когда, начинали и были в бассейне и какое-то время возле парка(бывшей 24 аптеки) то такого небыло было объективно.

Скол пломбы пытались зашлифовать, почистили зубы - проблему не решили, а потом пришлось закрывать скол пломбы жидкотекучим композитом.
Как надо: почистить нижние зубы+ закрыть скол пломбы жидкотекучим композитом в одно посещение. Указать на возможное изменение блеска зуба. Сделать более плавный переход.

Такое впечатление, что плодят больных т.е. ищут проблемы на пустом месте.
Закрытие потемневших фиссур (возможно уже и кариес в нач. стадии) в зубе стоит порядка 200 гривень. Т.е. как стоимость новой обычной пломбы.
Понятно, что профилактика и дорогие материалы в результате дают лучший результат!
Но только хотя-бы не надо хитрить и доводить дело за которое платят до конца.

Возникает желание искать альтернативу. Если профилактика=лечению. То искать где профилактика дешевле!
Ну лечение понятно, все-таки. Если кариозная полость то нужно реставрировать
0
 
 
Complaint to the feedback Close window

Are you sure you want to inform the Portal's administration that the user is breaking rules of commenting and posting content?


Report

Cancel
 
 
 
Complaint to the feedback Close window

 
 

On-site search

Search

Contacts

Фенікс-Дент - лікування зубів в кредит, установка брекетів, протезування зубів
(main office)

30400, Ukraine, Khmelnytskiy region, Шепетівка, Str. Ostrovsky, 4А
  • +38 (03840) 481XX
 
Write a message
Select message form:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Search
 
 

Close
 
 
Order a call
person
phone
email
record_voice_over
create
Service order